Investice

FG Financial Group, a.s. je Vaše cesta k exkluzivním formám a možnostem zhodnocení Vašich úspor. Dlouhodobě spravujeme aktiva našich klientů a zakládáme si na konzervativním přístupu, individuálním řešení na míru a maximum investic bez zbytečných poplatků pro klienta. Zhodnocujeme Vaši důvěru.

Více informací naleznete zde

Pojištění

Hlavním cílem FG Financial Group, a.s. je ochrana před následky nepříznivých životních situací, jakými jsou ztráta zaměstnání, dlouhodobá nemoc, invalidita či dokonce smrt. Nedokážeme Vás sice ochránit před vznikem těchto nepříjemností, dokážeme však zabránit tomu, aby tyto události měly negativní vliv na Vaše osobní finance a životní úroveň. Pomůžeme Vám vyřešit oblast životního i neživotního pojištění, jako je například pojištění automobilu, Vaší nemovitosti nebo odpovědnosti vůči zaměstnavateli.

Více informací naleznete zde

Hypoteční poradenství

Nejlepší hypotéka na trhu. Zdá se Vám to jako klišé? FG Financial Group, a.s. své tvrzení podloží fakty. Naši hypoteční specialisté pro Vás vyberou hypotéku, která přesně odpovídá Vašim potřebám a možnostem. Dáme Vám vybrat z hypoték všech bank. Díky silné pozici na trhu zařídíme nejnižší úrokovou sazbu a různá speciální zvýhodnění, která klientům banky běžně nedávají. Váš makléř je vždy k dispozici, pečuje o Vás, pracuje svižně. Bonbónek na závěr? Naše služby platí banky, Vy je máte zdarma. Nic neplatíte!

Více informací naleznete zde

VIPAPP

VIPAPP je poskytovatelem slev a zvýhodněných smluv na různé produkty třetích stran – ať už se jedná o zboží, služby či jiné produkty obchodních partnerů. Nabízí přehledné porovnání cen produktů pojišťoven, bank a finančních institucí v klidu z pohodlí Vašeho domova.
VIPAPP myslí na služby, které neodmyslitelně patří k našemu životu – nemovitosti, právní služby, mobilní tarify, srovnání cen energií, vzdělání a mnohé další s výhodami a dohodnutými exkluzivními podmínkami jen pro Vás. Nabízí Vám možnost nakupovat výhodněji u klíčových partnerů a šetřit za produkty a služby, které ve svém životě znáte a běžně využíváte.

Více informací naleznete zde

Vše pro Váš finanční úspěch

S námi jste vždy o krok napřed.

Kontaktujte nás